September 20, 2021
aktuelno

Džudisti ,,Partizana” osvojili dve medalje i jedan plasman u Beogradu – Kikinda Online News

U subotu, 07.12.2019. u Beogradu, održano je Pojedinačno prvenstvo Srbije u konkurenciji mlađih kadeta gde su takmičari Džudo kluba ,,Partizan” još jednom potvrdili svoj kvalitet, osvojivši dve medalje i jedan plasman. Milica Latković je, nakon osvajanja zlatne medalje u konkurenciji kadeta i juniora, svojoj riznici dodala i zlatnu medalju u konkurenciji mlađih kadeta u kategoriji do 57kg. Reč je o izuzetno kvalitetnoj i vanserijski talentovanoj takmičarki od koje se i u budućnosti očekuju sjajni rezultati. Dunja Mutavdžić, mlada takmicarka koja će u kadetske vode zagaziti tek naredne godine, u kategoriji do 44kg osvojila je drugo mesto i na ovaj način nastavila kontinuitet osvajanja državnih medalja. Nadji Iličin (ktg -52kg) je ovoga puta nedostajalo malo sportske sreće da se okiti medaljom. Takmičenje je završila plasmanom na 5. mestu.