June 24, 2021

Košarkaši ,,Velike Kikinde” poraženi na domaćem terenu od ekipe iz Srbobrana – Kikinda Online News

U okviru utakmice sedmog kola Druge regionalne košarkaške lige sever košarkaši ,,Velike Kikinde” poraženi su od ekipe ,,Srbobrana” rezultatom 83:27. U prvoj četvrtini gostujuća ekipa pokazala je kvalitetnu igru na terenu(29:16), a potom su naši Kikinđani drugu četvrtinu rešili u svoju korist sa 25:20. Tokom drugog poluvremena, obe ekipe su pokazale umeće na terenu ali je ipak treća četvrtina završena sa 16:11 za goste. U poslednjoj četvrtini utakmice, Kikinđani su utakmicu dobili sa 20:18 ali je to ipak bilo nedovoljno za pobedu protiv ekipe ,,Srbobrana” budući da je reč o ekipi koja nema ni jedan poraz u prvenstvu:

-,, Rekao bih da je ovo do sada bila najteža utakmica, jer još uvek nismo igrali protiv favorita ,,Dunava” iz Apatina i ,,Džokera” iz Sombora, ali mislim da smo i mi bili jak protivnik. Našu šansu propustili smo u trećem kolu protiv ,,Beočina”, što ne treba da nam bude izgovor, već motiv da nastavimo da radimo” – izjavio je trener košarkaša ,,Velike Kikinde” Mirko Bucalo.

U okviru utakmice osmog kola, košarkaše ,,Velike Kikinde” očekuje gostovanje ekipi ,,Sivca” u Sivcu.

Izdvojena slika: KK ,,Velika Kikinda” – fejsbuk stranica