May 5, 2021
aktuelno

Četiri medalje za džudiste “Partizana” u Stepanovićevu – Kikinda Online News

Danas je u Stepanovićevu, održano pojedinačno prvenstvo Vojvodine za kadete. Džudo klub “Partizan” iz Kikinde predstavljalo je 5 takmičara, od kojih je 4 osvojilo medalje i plasiralo se na pojedinačno prvenstvo Srbije koje se za dve nedelje održava u Beogradu. Ostvareni rezultati su samo još jedna potvrda više kvalitetnog i timskog rada u kikindskom džudo klubu.

Takmičarka Nadja Iličin u ktg-57kg, osvojila je 1.mesto kao i njena drugarica Milica Latković koja je u ktg-63kg osvojila laskavo 1.mesto.

Dunja Mutavdžić u kategoriji do 48kg došao je do drugog, a Vladimir Talijanov u kategoriji do 55kg, trećeg mesta. Takmičar Veljko Višnjei u kategoriji do 81 kilograma ovoga puta prošao je bez plasmana.