новембар 28, 2020
aktuelno

OFK „Kikinda 1909“ slavila nad „Jedinstvom“ u Banatskom Karađorđevu, „Sloboda“ i „Kozara“ poraženi – Kikinda Online News

U derbiju pretposlednjeg kola u jesenjem delu Vojvođanskog istoka, fudbaleri OFK „Kikinde 1909“ slavili su nad domaćim „Jedinstvom“ u Banatskom Karađorđevu sa 3:2, i tako zauzeli drugo mesto na prvenstvenoj tabeli. Naši sugrađani vodili su pri prvom poluvremenu sa 1:0, da bi potom i uvećali vođstvo sa 3:1, a u poslednjim minutima utakmice domaća ekipa uspela je da postigne jedan gol i tako završi utakmicu. Poslednje kolo na programu je naredne nedelje kada će fudbaleri OFK „Kikinde 1909“ na Gradskom stadionu dočekati ekipu „Budućnosti“ iz Srpske Crnje.

Fudbaleri „Slobode“ izgubili su u 18. kolu Srpske lige – Vojvodina u Novim Kozarcima od „Bečeja 1918“ sa 5:2. Sa 10 bodova i na pretposlednjoj poziciji na tabeli, poslednju utakmicu u jesenjem delu Kozarčani će igrati u Staroj Pazovi protiv ekipe „Jedinstva“.

Sportska sreća danas nije poslužila ni fudbalere „Kozare“. Velikoselčani su na gostovanju u Kuli protiv “ Hajduka 1912″ poraženi sa 6:1. Sa 18 bodova i na 17. poziciji na tabeli, u poslednjem kolu na svom terenu igraće protiv ekipe „Dunava“ iz Starih Banovaca.