May 18, 2021
aktuelno

Veliki uspeh plivača “Velike Kikinde” – Kikinda Online News

Prvenstvo Vojvodine koje je održano u Zrenjaninu obeležili su takmičari P. K. “Velike Kikinde” koji su blistali kako u pojedinačnim konkurencijama, tako i u štafetama i sa pomenutog takmičenja se vratili sa 56 medalja. Rezultati su sledeći:

Pioniri – 8 medalja ( 4 zlatne, 1 srebrna i 3 bronzane) :

Tornjanski Matija 50 ledno I mesto,50 kraul I mesto;
Đukić Luka 50 prsno I mesto;
Karanović Veljko 50 leđno III mesto;
Kermendi Igor 50 prsno III mesto;
4x 50 kraul pioniri ( Gan Dejan,Radivojša Mateja,Boćan Filip i Marko Protić) III mesto;
4x 50 kraul pionirke ( Lea Pajtasev,Mina Radivojša,Ana Stefanović,Minja Balint) II mesto;
4 x 50 mešovito pioniri ( Vuk Karanović,Luka Đukić,Matija Tornjanski,Igor Kermendi) I mesto;

Kadeti: 6 medalja (3 zlatne, 1 srebrnu i 3 bronzane)

Teodora Stančić 100 delfin I mesto 200 mešovito II mesto;
Miloš Menda 100 prsno I mesto;
Vladan Čubrilo 100 prsno III mesto;
Aleksandar Berbakov 100 leđno III mesto;
Veljko Karanović 50 kraul III mesto;
Štafeta 4 x 50 mešovito ( Veljko Karanović,Miloš Menda,Bogdan Dejanović,Aleksandar Berbakov) I mesto;

Na trećem delu prvenstva Vojvodine plivači P.K.”Velika Kikinda su osvojili 41 medalju ( 25 zlatnih,15 srebrnih i 1 bronzanu) u kategoriji mlađi juniori,stariji juniori i apsolutnoj kategoriji.
U kategoriji mlađih juniora:
Aleksa Trnić 50 m kraul II mesto , 100 m kraul I mesto;
Filip Erdeljan 50 m prsno II mesto , 100 m prsno I mesto;
Filip Babić 50 m delfin II mesto , 100 m delfin I mesto;
Nina Tornjanski 50 m delfin I mesto , 100 m delfin I mesto;
Anja Ristić 50 m delfin II mesto , 200 m prsno I mesto;
Jana Strajnic 200 m kraul I mesto , 400 m kraul I mesto;
Anđela Beloš 200 m delfin I mesto , 100 m delfin II mesto;
U kategoriji starijih juniora:
Kristina Miličić 50 m kraul I mesto , 100 m kraul I mesto;
Miloš Đurić 50 m prsno II mesto , 100 m prsno I mesto;
Dejana Veskov 200 m.leđno I mesto , 100 m leđno I mesto;
Ženska juniorska štafeta 4 x 100 mešovito ( Dejana Veskov, Anja Ristić, Nina Tornjanski, Jana Strajnić) I mesto;
U apsolutnoj kategoriji:
Milica Matijević 50 m kraul I mesto, 100 m kraul II mesto;
Kristina Miličić 50 m kraul I I mesto, 100 m kraul I mesto;
Miloš Đurić 50 m prsno III mesto, 100 m prsno I mesto;
Nina Tornjanski 50 m delfin I mesto, 100 m delfin I mesto;
Teodora Stančić 50 delfin II mesto;
Jana Strajnić 200 m kraul I mesto, 400 m kraul I mesto;
Anja Ristić 200 m prsno I mesto;
Dejana Veskov 200 m leđno II mesto, 100 m leđno II mesto;
Anđela Beloš 200 m delfin II mesto, 100 m delfin II mesto;
Filip Erdeljan 100 m prsno II mesto;
Filip Babić 100 m delfin II mesto;
Apsolutna muška štafeta 4 x 100 kraul ( Erdeljan Filip, Miloš Đurić,Filip Babić,Aleksa Trnić) I mesto;
Apsolutna ženska štafeta 4 x 100 kraul ( Milica Matijević, Teodora Stančić, Anđela Beloš, Kristina Miličić) I mesto.

Čestitamo svim takmičarima!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *