новембар 28, 2020
aktuelno

Poraz na startu prvenstva: Odbojkašice „Kikinde“ poražene u Vršcu – Kikinda Online News

Odbojkašice OK „Kikinda“ poražene su u utakmici prvog kola Prve vojvođanske lige na gostovanju u Vršcu. Domaća ekipa savladala je naše sugrađanke rezultatom 3:0 (25:23, 25:22, 25:11). Evo kako je trener kikindskih odbojkašica Igor Golijanin video tok utakmice:
-“ U prva dva seta opravdali smo epitet derbija. U prvom setu smo se držali do rezultata 23:23 i ne realizovana kontra i loš prijem dovode do toga da protivnik uzima set. U drugom setu smo imali prednost na rezultatu 20:17 i na rezultatu 22:21 ali realizacija dugih poena do kraja seta pripada vrščankama. Treći set emotivno ispražnjene u prethodna dva seta gubimo lagano sa 25:11 i pri većoj razlici od 10 poena priliku dobijaju devojke sa klupe. Moram napomenuti da sam zadovoljan zalaganjem, motivacijom i igrom devojaka na terenu bez obzira na poraz. .
Sledeći protivnik i gost ekipa OK Vršac iz Vršca. Utakmicu igramo u nedelju u 14.00 u hali „Jezero“
“ – izjavio je Golijanin.

Sastav Kikinde: Petkov, Rodić, Šugić, Knežević, Saravolac, Mrđa, Đenić, Mrvičić, Prolić, Momić, Oličkov, Milić i Pašić.