May 8, 2021

Fudbaleri OFK “Kikinde 1909” odigrali nerešeno u Plandištu, “Sloboda” pala u Čonoplji, “Kozara” remizirala sa “Jedinstvom” – Kikinda Online News

U okviru utakmice devetog kola Vojvođanske lige istok na gostovanju u Plandištu fudbaleri OFK “Kikinde 1909” remizirali su sa domaćom “Slogom” rezultatom 2:2. Nošeni pobedama iz prethodnih kola naši sugrađani ovoga puta su odigrali za nijansu lošije što ih je na kraju i koštalo pobede. Prvo poluvreme okončano je sa jednim golom prednosti za domaću “Slogu”, da bi potom došlo do izjednačenja. U nastavku, Kikindjani su primili još jedan gol a u samoj završnici gol je postigao Aleksandar Laništanin te je utakmica odigrana nerešeno.

Već naredne nedelje fudbaleri OFK ,,Kikinde 1909″ na svom terenu igraće protiv ekipe “Jedinstva” iz Vlajkovca.

Sa druge strane u okviru utakmice 10. kola Srpske lige Vojvodina fudbaleri “Kozare” iz Banatskog Velikog Sela odigrali su nerešeno sa ekipom “Jedinstva” iz Stare Pazove rezultatom 2:2 i tako sa 15 bodova zauzimaju 10. mesto na tabeli. Velikoselčani su na terenu pružili dobru partiju protiv gostujuće ekipe, međutim pred sam kraj utakmice došlo je do pada koncentracije kada su i primili gol izjednačenja. Sportska sreća danas nije ni poslužila fudbalere “Slobode” iz Novih kozaraca koji su poraženi na gostovanju u Čonoplji sa domaćom “Slogom” rezultatom 5:1 tako zauzimajući pretposlednje mesto na tabeli. Šansu da poprave stvari fudbaleri “Slobode” imaće već u sredu sedmog oktobra kada će na stadionu “Ilija Pantelić” igrati protiv ekipe “1. maja” iz Rume dok ekipu “Kozare” očekuje duel sa ekipom “Radnički 1912” u Somboru.