May 6, 2021
aktuelno

Pobeda TK “Kikinda” na Ekipnom prvenstvu, sledi final four u Beogradu – Kikinda Online News

U organizaciji TK “Kikinda” organizovano je četvrtfinale ekipnog prvenstva Srbije za tekuću 2020. godinu za dečake uzrasta do 14 godina. Tom prilikom naši mladi sugrađani igrali su protiv članova Teniske akademije “Player zone” iz Beograda i ostvarili pobedu kojom su stekli pravo učešća na final four-u koje će biti održano u prestonici:

-” Zaista je velika čast kako za Kikindu, tako i za naš klub što smo bili organizatori i domaćini četvrtfinalnog meča Ekipnog prvenstva Vojvodine za 2020. godinu za dečake do 14 godine. Inače, naš klub jedini je iz Vojvodine na turniru od šest iz Beograda i jednog iz Niša. Pobeda koju smo ostvarili dala nam je vetar u leđa da se na najbolji mogući način predstavimo na final four-u u Beogradu” – spomenuo je predsednik TK “Kikinda” Dejan Ćirić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *