May 18, 2021
aktuelno

Rukometaši ,,Kikinde Grindex” poraženi u Aranđelovcu – Kikinda Online News

Rukometaši ,,Kikinde Grindex” poraženi su u Aranđelovcu u okviru utakmice 20. kola Arkus rukometne lige Srbije protiv ekipe ,,Šamota 65″ koji su na svom terenu slavili sa 39:28. Naši sugrađani su već na samom početku utakmice pokazali da neće ići sve kako treba što je domaćoj ekipi dalo vetar u leđa da od samog početka utakmice pa sve do kraja prvog poluvremena drže rezultatsku prednost te je i isto završeno sa 20:12 za domaće. Skoro identična situacija desila se i tokom drugog poluvremena gde su domaći preuzeli vođstvo od čak deset golova razlike, što ekipa ,,Kikinde Grindex” uprkos borbi na terenu nažalost nije uspela da isprati a novi poraz odveo ih je u zonu ispadanja sa četiri poslednjeplasirane ekipe budući da je ekipa subotičkog ,,Spartaka” slavio nad Novim Pazarom. Najviše golova za tim ,,Kikinde Grindex” postigao je Nikola Stanković – sedam pogodaka. Nikola Vrgović i Milan Lisica po pet puta zatresli su protivničku mrežu, dok su tri puta precizni bili Milan Pavlov i Nenad Trumbetaš. Mirko Kenjalo i Vesko Barjaktarović ostvarili su dva gola, a Ljubomir Golić jedan. Šansu da iza sebe ostave seriju poraza rukometaši ,,Kikinde Grindex” imaće već narednog vikenda kada ih i očekuje gostovanje u Beogradu ekipi ,,Crvene zvezde”.