June 16, 2021
aktuelno

Odbojkašice OK ,,Kikinda” slavile nad ekipom iz Pančeva – Kikinda Online News

Odbojkašice OK ,,Kikinda” savladale su lidera iz Pančeva ,,Odbojka 013″ u Banatskom Dobrom Selu sa 3:2 u setovima odnosno (25:16; 16:25; 23:25; 25:20; 9:15). Naše sugrađanke pružile su odličnu partiju u Banatskom Dobrom Selu protiv kvalitetne ekipe. Trener odbojkašica ,,Kikinde” Dragan Pecarski sumirao je utiske sa poslednje utakmice 10. kola u jesenjem delu nakon koje sledi pauza: -,, Posle jako lošeg otvaranja utakmice i gubitka prvog seta više nego ubedljivo 25:16 za domaćina vraćamo istom merom 16:25 za nas na krilima osvajanjem drugog seta dok je na semoforu bilo 1:1 u setovima devojke su letele po terenu i osvajaju treći set minimalnom razlikom 23:25. Možda bi uspeli lakše da završimo meč da u zavrsnici četvrtog seta nismo pravili neshvatljivo puno grešaka i olakšali iskusnoj ekipi domaćina da dođe do rezultata 2:2 u četvrtom setu 25:20. Tajbrek više nego lako dobijamo sa 15:9.
Drago mi je što su devojke pokazale snagu u poslednja četiri kola i ostvarile sve četiri pobede što znači da smo dobro i tempirali formu” – izjavio je Pecarski.