September 22, 2021
aktuelno

Karatisti ,,Feniksa” uspešni na takmičenju u Budisavi – Kikinda Online News

Takmičari kikindskog karate kluba ,,Feniks” su se sa Međunarodnog turnira održanim u Budisavi u organizaciji KK ,,Panter” vratili sa 32 osvojene medalje od kojih – 6 zlatne, 4 srebrne i 22 bronzane medalje. Takmičenje je okupilo oko 450 karatista iz naše zemlje, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, a trideset naših sugrađana nadmetalo se u kategorijama poletaraca, pionira, nada, kadeta, juniora i seniora. Zlatna odličja osvojili su Ivana Miladinov, Petar Stupar, Dragana Mijandžić i Una Kalanj kao i ekipni sastavi Sara Sivčev i Suzana i Marijana Boćan i Aleksa Rotarov, Nikola Kočiš i Srđan Kočiš. Srebrne medalje osvojili su Teodora Ikić i Una Kalanj, kata tim ženskih nada Milica Koldanov, Anabela Lajoš i Anastasija Novaković, kao i juniorski borba tim u sastavu Aleksa Rotarov, Nikola Abdulov i Radovan Bajić. Bronzane medalje osvojili su takmičari Marko Novaković, Mia Vašalić, Stefan Sili, Teodora Kostić, Dušan Stevanov, Vasil Srbljin, Milica Rajić, Maša Orelj, Petar Stupar, Matej Kosić, Sanja Vašalić, Nevena Vunjak, Tamara Trećakov, Teodora Ikić, Anabela Lajoš, Nikola Kočiš, Milica Koldanov, Anastasija Novaković, Nikola Albulov, Srđan Kočiš, Aleksa Rotarov i Radovan Bajić.