September 18, 2021
aktuelno

Mali fudbal: Odigrali nerešeno sa ,,Forumom” iz Vršca – Kikinda Online News

U okviru utakmice šestog kola Futsal lige Vojvodine – grupa Istok fudbaleri ,,Kikinde” iz kluba malog fudbala odigrali su nerešeno sa ekipom KMF ,,Forum” iz Vršca (3:3). Na terenu se vodila dosta tvrda i neizvesna utakmica, a obe ekipe pokazale su želju za bodovima pa se na prvo poluvreme otišlo sa 1:0 za goste. U drugom poluvremenu, sjajne akcije imali su Mihajlo Rajčević, Nebojša Đukić i ostali fudbaleri iz kluba, a kikindski golman Boško Krstić je i ovog puta sjajnim odbranama opravdao očekivanja trenera Slobodana Trtića ali i kikindske publike. Iako su poslednje sekunde utakmice bile kritične za naše momke, uslovljajajući potencijalni gol od ekipe iz Vršca, to se ipak nije desilo pa je utakmica završena nerešeno:

-,, Moram da priznam da smo dosta loše počeli, nismo iskoristili neke prilike, gosti su sasvim korektna ekipa koja nema poraza iza sebe, videlo se i na terenu da su dosta uigrani, ali zaista smo se hrabro borili i trudili smo se da dođemo do izjednačenja i zadovoljni smo. Naredno kolo takođe igramo kod kuće kada nam dolazi ekipa iz Rume, nadamo se novim bodovima i stremimo ka plejofu” – izjavio je Slobodan Trtić, trener KMF ,,Kikinda”.