July 29, 2021
društvo

Hala “Milenijum”: neosvojiva trvrđava za naše odbojkašice – Kikinda Online News

Odbojkašice OK “Kikinda” poražene su proteklog vikenda na gostovanju u Vršcu rezultatom 15:12.

Trener OK “Kikinda” Dragan Pecarski smtara da je Vršačka Hala “Milenijum” neosvojiva tvrđava za kikindske odbojkašice.

,, – Veliki bod na gostovanju kod prošlogodišnjeg prvaka i pored dosta dobre igre izostala su 3 boda,pošto smo u svih pet imali prednost do same završnice. Prvi set gubimo sa 25:21,u drugom pokazujemo snagu naše ekipe gde ulazimo u završnicu seta sa nedostižnih 20:9, ali opet dozvoljavamo protivniku da se vrati u meč igrom i prilikom da otvori dobro treći set. Drugi set pripao je Kikindi 25:16. Grčevita borba vladala je u trećem setu 25:23 za nas, četvrti gubimo sa 25:22 i pored vođstva od 17:13. Prava drama nastala je u tajbreku gde je bilo vođstvo od 8:4 za našu ekipu i gde uspevamo da u samu završnicu uđemo sa 12:8 gde nismo imali sreće da završimo meč i gubimo sa neverovatnom serijom i euforičnom igrom za konačnih 15:12. U nastavku kola igramo u Pančevu još jedan derbi gde podjednako kao i tamošnja ekipa želimo plasman u viši rang” – rekao je Pecarski.